ANA SAYFAGİZLİLİK BİLDİRİMİ
 

A4 Grafik LTD. ŞTİ. tarafından web sitesi üzerinden yayınlanan tüm görsel, içerik, uygulama ve metinlerin izinsiz kullanılması dahilinde derhal hukuki işlemler başlatılacak olup; işbu görsel, içerik, uygulama ve metinleri kullanan ziyaretçiler bu gizlilik bildirimini kabul etmiş sayılacaktır.

A4 Grafik LTD. ŞTİ. ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 
 
A4 Grafik LTD. ŞTİ. Kişisel Bilgileri(isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, öneri, yorum, teklif, iş başvurusu v.b.) aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.
 
Kişisel bilgilere sadece bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan yetkili A4 Grafik LTD. ŞTİ. personeli erişebilirler.
 
A4 Grafik LTD. ŞTİ. web sitesi üzerinde bulunan bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
 
HABER VE DUYURULAR  
30.10.2012  I PROMOSYON
Alo Promosyon, yeni ürünleriyle 2012 Promotürk Promosyon Fuarına renk kattı.
Tüm Haberler
ULAŞIM BİLGİLERİ
Mahmutbey Cd. Meriç Sk. No : 26 / 1 Şirinevler
Bahçelievler / İSTANBUL
0 212 452 40 99 0 212 639 50 49  
BÜLTENİMİZE ABONE OLUN
Elektronik bültenimize kayıt olarak yeni projelerimiz ve güncel promosyon kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.
 
A4 Grafik 2012 © Tüm hakları Saklıdır Gizlilik Bildirimi